Titles you rated
EquilibriumRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 5.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5