Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Romeo And JulietRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 4.0