Titles you rated
Prosecutor PrincessRated ★ 1.0
Sharp1Rated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 1.0
Dr. ChampRated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 1.0
JumongRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 1.0
Hwang Jin YiRated ★ 1.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.0
Dong YiRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 1.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.5
NonstopRated ★ 1.0
Nonstop 5Rated ★ 1.0