Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5