Series
Ratings
27
DexterRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.0- NCISRated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0