Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0