Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5