Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5