Movies
Ratings
303
Drowning LoveRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5