Movies
Ratings
542
The RiteRated ★ 3.5
Happy Funeral DirectorRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 3.0
Two LoversRated ★ 3.5
The Devil's ViolinistRated ★ 3.5
Mission to MarsRated ★ 3.5
JarheadRated ★ 3.5
Vanishing on 7th StreetRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 2.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
In DarknessRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
My Boy JackRated ★ 2.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
Elite Squad: The Enemy WithinRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 3.0