Series
Ratings
23
Crime SceneRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0