Movies
Ratings
613
No Other ChoiceRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Big BlueRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0