Titles you rated
Blue BoxRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Back to SeventeenRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5- 취미는 과학Rated ★ 4.0
- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 3.0
- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0