Titles you rated
Mr. SocratesRated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 4.0
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 4.0
SnitchRated ★ 3.5
Patriots DayRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
ComaRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
MayhemRated ★ 4.0
Escape from PretoriaRated ★ 4.5