Movies
Ratings
478
HellraiserRated ★ 5.0
HellraiserRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
Tour de PharmacyRated ★ 4.0
Friday the 13th Part IIIRated ★ 2.0
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 3.0
Friday the 13th Part 2Rated ★ 2.0
Friday the 13thRated ★ 2.0
High Plains DrifterRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Halloween EndsRated ★ 3.0
Halloween KillsRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 5.0
ScreamRated ★ 5.0