Movies
Ratings
23
Secret SunshineRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
DeparturesRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 1.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 2.5