Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0