Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 0.5
The Fatal EncounterRated ★ 1.0
The GreyRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
PietaRated ★ 2.5
HostelRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 1.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 2.0