Movies
Ratings
20
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0