Movies
Ratings
517
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
CompanionRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5