Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- DexterRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0