Titles you rated
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
TripleRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0