Series
Ratings
414
Man to ManRated ★ 3.0
Super FamilyRated ★ 3.0- My Fair LadyRated ★ 3.0
EntertainerRated ★ 2.5
WhisperRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Beautiful MindRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0