Movies
Ratings
73
ZootopiaRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 2.0
LeonRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5