Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0