Titles you rated
SunflowerRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
American History XRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0