Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0