Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 1.5
TamiouRated ★ 1.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
JinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
ShinzanmonoRated ★ 3.5