Series
Ratings
60
Smile AgainRated ★ 0.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
MamaRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 2.5
JumongRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 1.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
RememberRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0