Movies
Ratings
65
Source CodeRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
My WayRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 0.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 0.5
The IncrediblesRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 3.5