Movies
Ratings
129
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
EpicRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0