Series
Ratings
15
Be MelodramaticRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0