Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The O.C.Rated ★ 3.5
The O.C.Rated ★ 3.5
The O.C.Rated ★ 3.5
The O.C.Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
ChuckRated ★ 4.5
ChuckRated ★ 4.5
ChuckRated ★ 4.5
ChuckRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.5