Movies
Ratings
1020
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5