Titles you rated
 Mr. HongRated ★ 3.0 Mr. HongRated ★ 3.0
 Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG - Individual ElevenRated ★ 5.0 Ghost in the Shell: S.A.C. 2nd GIG - Individual ElevenRated ★ 5.0
 Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5 Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
 F9: The Fast SagaRated ★ 3.0 F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
 No Time to DieRated ★ 4.0 No Time to DieRated ★ 4.0
 Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5 Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
 The InternRated ★ 5.0 The InternRated ★ 5.0
 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0 The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
 The Drug KingRated ★ 2.5 The Drug KingRated ★ 2.5
 UnstoppableRated ★ 3.0 UnstoppableRated ★ 3.0
 Deliver Us From EvilRated ★ 3.0 Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
 Decision to LeaveRated ★ 4.5 Decision to LeaveRated ★ 4.5
 Black WidowRated ★ 2.5 Black WidowRated ★ 2.5
 The RoundupRated ★ 4.5 The RoundupRated ★ 4.5
 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0 Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
 A Star Is BornRated ★ 5.0 A Star Is BornRated ★ 5.0
 Space SweepersRated ★ 3.0 Space SweepersRated ★ 3.0
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
 Top Gun: MaverickRated ★ 5.0 Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
 Escape from MogadishuRated ★ 3.0 Escape from MogadishuRated ★ 3.0