Movies
Ratings
624
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SoulRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0