Titles you rated
- 콩콩팡팡Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NamibRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
No Gain No LoveRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 5.0
Agents of MysteryRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 5.0