Movies
Ratings
366
Joint Security AreaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0