Titles you rated
Dear XRated ★ 2.5
The ManipulatedRated ★ 1.5- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
- Physical: AsiaRated ★ 2.0
Would You Marry Me?Rated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 4.0
MouseRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
TempestRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- 무쇠소년단Rated ★ 5.0
- 진짜 괜찮은 사람Rated ★ 2.0
- The Catstody WarRated ★ 1.5
AemaRated ★ 3.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 1.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 1.5