Movies
Ratings
86
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0