Series
Ratings
121- You Are My DestinyRated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
I Do, I DoRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 3.0
City HallRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
Hotel KingRated ★ 3.0
TemptationRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0