Series
Ratings
31
GleeRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- Doctor KkaengRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5