Movies
Ratings
91- The Starry nightRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0