Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0