Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 1.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0