Series
Ratings
77- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- 장도바리바리Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 3.0
Head Over HeelsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 4.0