Series
Ratings
514
Demon SlayerRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Graceful FamilyRated ★ 2.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 2.0
The RebelRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 1.0
Chicago TypewriterRated ★ 2.5
Queen of MysteryRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
WhisperRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.5