Movies
Ratings
363
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SpreeRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
La CérémonieRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0