Movies
Ratings
126
2012Rated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0