Series
Ratings
66
She Was PrettyRated ★ 2.5
All About My MomRated ★ 1.0
SignalRated ★ 4.5
What's Up FoxRated ★ 2.5- BossRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 4.5
Two MothersRated ★ 0.5
My GirlRated ★ 2.0
LuciferRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 0.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 1.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 0.5- Unkind WomenRated ★ 4.0